ייעוץ

כתובת המשרד וחנות למוצרים: רח' השפלה 1 קרית אריה פתח תקווה
משרד: 03-6444039, 050-5274979 פקס: 03-6448234  רביד ניד: 054-4274979 

רביד ניר, בעלים ומנכ"ל "רביד עיבודים באבן בע"מ", עוסק בתחום עיבודי האבן משנת 1988.
במהלך השנים ניהלה החברה בהנהגתו מאות פרויקטים מהגדולים והמורכבים בארץ.
פרויקטים שונים ומגוונים כגון – שימור מבנים ואבן אותנטית ישנה, שיקום אבן, פרויקטים ציבוריים, מבנים עסקיים ופרטיים.

עם השנים צברנו ידע רב ורחב בכל הקשור לאבן טבעית ותעשייתית – יישום האבן (ריצוף וחיפוי) / טיפול נכון באבן טבעית ותעשייתית / שיקום ושימור האבן לאורך זמן / טיפול בנזקים באבן – ביחוד בנזקי מים / סוגי עיבודים שונים ומגוונים / עבודה עם בטון / ידע רחב ומקצועי בכל הקשור לחומרים לטיפול ושימור אבן ועוד.
כל אלה הביאו את החברה לדרגה של מומחיות בכל הקשור לתחום האבן, בכל אספקט אפשרי בו משתלבת האבן במבנה ציבורי, תעשייתי , עסקי ופרטי.

בעשור האחרון משמש רביד ניר, מקים החברה, כיועץ מומחה בתחום זה.
רביד מספק שירותי יעוץ וחוות דעת מקצועית לפרטיים / אדריכלים / חברות בנייה / משרדי שמאים / משרדי ביטוח .
כמו-כן משמש רביד יועץ מומחה ובורר מטעם בית משפט במקרים של מחלוקות העולות סביב נושא זה.

תהליך הייעוץ כולל מספר שלבים ;
בחירת האבן ←
האפשרויות רבות ומגוונות : קיימות בשוק אבנים מהארץ ומחו"ל. חשוב מאוד להתאים את סוג האבן למבנה, לאזור (אקלים ואופי), לסגנון החיים והשגרה במבנה וכמובן לסגנון וטעם אישי.
סגנון העיבוד המתאים לאבן ←
גם פה חשוב לקחת בחשבון את אופי החיים בבית, עיצוב המבנה כולו וטעם אישי של הלקוח.
קיימים סוגים רבים ומגוונים של עיבודי אבן - הברשות פחם, צריבות שונות, ליטושים לדרגות שונות, התזות חול ועוד. עם זאת, לכל אבן האופי שלה וסוג העיבוד הנכון לה.
טיפול ושימור האבן לאורך זמן ←
הדרכה מקצועית לגבי טיפול באבן בשגרת היום יום, כך שמראה הרצפה ואיכותה ישמרו לאורך שנים בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

הייעוץ ניתן ללקוחות בארץ ובחו"ל ומהווה חלק מסל השירותים והתמחות של החברה.

בעמוד זה ניתן לקרוא שאלות ותשובות נפוצות.

ניתן לבצע הזמנת חומרים ישירות אצל שרות הלקוחות שלנו 08-6110111 שלוחה 2

אנו בחברת "רביד&מלסטון חומרים" שוקדים בימים אלה על עלייתו לאוויר של אתר חדש. האתר יכלול את כל המידע אודות חומרים ייחודיים ומקצועיים לשימוש פרטי ומקצועי בטיפול בכל סוגי הרצופים והחיפויים . חומרים הנותנים מענה לכל מצבי האבן, החל בהכנה להתקנה,התקנה, טיפול שלאחר התקנה, שיקום אבן ועוד. מוזמנים לבקר.

נשמח לקבל likeאיברהים נציראת , טייבה במשולש

שאלה

שלום רביד , אני עשיתי בבית רצפה בצפע אפור , יש לי כמה בלאטות שהם אותו דבר רק שהצבע שלהם יותר בהיר והם יותר חלקים מכל השאר , בנוסף , זה התחיל לעשות לי כתמים בצבע חום , זה נראה כמו חלודה או משהו . עדיין לא ניסיתי להסיר או לנקות כי הבית עדיין בשלבי הכנה ועדיין לא הגענו לשלב של לנקות את הרצפה , אבל זה מאוד מדאיג אותי , מה אפשר לעשות ?
מרגלית יובל רוטשילד, ת"א

ניקוי קרמיקה

אנחנו עומדים להקים חדר זכוכית על מרפסת דירת הגן שלנו. היא מרוצפת באריחי קרמיקה סבירים .לאחר לאחר פינוי העציצים הרבים וקירצוף ראשוני הסתבר שנותרו כתמים עקשניים: בעיקר עיגולי בוץ. , חלודה (מעט) ועוד כתמים כהים בלתי מזוהים. איך אתה מציע לנקות? ובתקווה שיש פתרון, האם רצוי למרוח חומר כלשהו אחרי הניקיון? תודה. נהנית מהאתר!
מאיה, קריות

ניקוי גרניט פורצלן

איזה חומר מתאים לניקוי גריט פורצלן להסרת כתמים שנוצרו ע"י ספוג פלא?
יעל בלכר, תל אביב

חומצה

יש לי שטח מרוצף באבן טבעית אפורה די חלקה במרקם ובצבע (איני יודעת את שמה). כשהותקנה לפני כשלוש וחצי ארבע שנים שמנו סילר שמן מט. עכשיו עשינו עבודות והקבלן בסיום "ניקה" את המשטח עם חומצת מלח ומים. אחרי שהלך הכל התייבש ראיתי שחלק מהאבנים הם הפכו מחוספסות וכהות (נראה כאילו שאוכלו ע"י החומצה). מה אפשר לעשות? חשבתי לשים סילר של מראה רטוב כי כשהרצפה רטובה לא רואים את זה והכל נראה אחיד (חוץ "מהדוגמאות" של האבן). רק כשזה מתיישב יש כתמים בצורת החומצה שנשפכה על הרצפה. מה אתה ממליץ לעשות?. אתה יכול להמליץ לי על חומר? האם יש הבדל לעניין זה בין פנים וחוץ כי אותה אבן יש במדרגות וגם שם הוא ניקה עם החומצה, אם כי הנזקים לא כל כך מורגשים. תודה, יעל.
מאיה, קריות

כתמים

שלום, איזה חומר ניקוי מתאים להסרת כתמים בגרניט פורצלן שנוצרו בגלל ניקוי עם ספוג פלא, הכתמים כנראה שומניים?
נועה שובל, נתניה

ג׳ת

בני בונה בית ליד צפת והוא מעוניין בספי חלון ,וחיפוי מעקה מרפסות וריצוף כניסה לבית באבן אפורה.בחיפושיו נתקל באבן הגת הגלילית ,בבדיקה התברר שיש כמה מחצבות של האבן הנקראת גת ומברור עם בעלי מקצוע יש אומרים שאין זו אבן טובה בגלל הספיגה ויש הטוענים למחצבה אחרת משל ביסאן והאבן שלהם טובה. תוכל לסייע לנו להחליט ואם כן איך נדע לגבי איכות האבן תודה
שמחה, ירושלים

ליטוש

שלום רביד, תודה על תשובתך המקצועית והמקיפה בעניין שיש קרמה מרפיל. אציין כי לאחר ההברקה שביצענו (ללא ליטוש), שטפנו עם הרבה מים וכנראה בגלל שהמים חלחלו לחיבורים הפתוחים בין המרצפות,הופיעו כתמים חומים קטנים בחיבורי המרצפות וגוון עכור רק במקומות מסוימים ורק בחלק מהריצוף (שזה מאוד מוזר) . מכיוון שכך , מאז אני מסתפקת רק בניגוב הריצוף במטלית לחה ואז מייבשת היטב. עם זאת רציתי לשאול שתי שאלות- האם שטיפה במים כמקובל תזיק למרצפות או שכדאי להמשיך בשיטה של הניגוב הנ"ל עד שנעשה את הליטוש בעוד מס' חודשים? כמו כן- אציין כי עשינו רצפת שיש לאחר שראינו את השי המבריק המדהים במ. החוץ (כל הכבוד לך על הליטוש וההברקה) אשמח אם תציין מהם שלבי הליטוש וההברקה המומלצים כון עלויות . תודה רבה!!
שמחה, ירושלים

רטיבות

איך יודעים מתי השיש התייבש וניתן לבצע ליטוש?כמה זמן צריך להמתין עד לביצוע ליטוש ברצפת שיש קרמה מרפיל של נגב קרמיקה שרוצפה לפני כשלושה חודשים? איש השיש אומר שלא כדאי ללטש עד ליבוש מוחלט, אך ביצע הברקה של הריצוף.ולהפתעתנו , לאחר ההברקה ולאחר שטיפה ראשונה, בחלק מסוים מהריצוף מופיעים כתמים בגון מט על הריצוף, שלאחר ניגוב במטלית לחה הם נעלמים אך לאחר יום/יומיים חוזרי.
מירה אורן, הוד השרון

חלילה

שלום רביד, הצדעה. מקסים באיזו סבלנות ובאיזו מסירות אתה עונה לכל השאלות. קראתי וקראתי ולמדתי המון. יש לי רצפת חלילה בת עשר שנראית נורא... כי יש לי כלבים ויש לי חתולים שפה ושם התבלבלו בין חלילה ל= "חס" והשאירו "מתנות" שעיכלו את השיש. חוץ מזה, ספגה הרצפה כל מיני כתמים במהלך השנים. בשבוע האחרון זה הגיע לשיא כשעוזרת חדשה טפטפה משהו שהשאיר שובל - אולי אקונומיקה והכול נראה איום. מה עושים? אם ליטוש מחדש (אחרי עשר שנים) האם אני יכולה לעשות אותו לבד כדי לחסוך בהוצאות? אשמח לקבל הדרכה מפורטת. תודה מכול הלב. מירה
משה, נילי

כתם

שלום רביד, ריצפנו את הבית בשיש "שיי גריי" ועשינו ליטוש וסילר וכל מה שצריך על ידי בעל מקצוע. אמש נשפך על השיש יין תירוש (לקידוש). ניקינו מייד את הנוזלים אבל בבוקר גילינו שיש כתם גדול על השיש. מה ניתן לעשותץ כדי להסיר את הכתם? תודה משפחת אהרוני
שי כהן,

רובה מוכתמת

שלום רב! קנינו דירה חדשה והריצוף הוא מסוג גרניט פורצלן בצבע אפור. הרובה בפוגות גם הוא אפור אך משום מה מכוסה בשכבה לבנה שהורסת את היופי והאחידות של המשטח. בהתחלה חשבתי שמדובר בהצטברות של אבק אבל גם לאחר שטיפות רבות השכבה הלבנה לא יורדת. יש פתרון לפני שאני פונה לקבלן בדרישה להחליף את כל הרובה?
איריס תבור,

בטון

שלום יש לנו משטח בטו לא מוחלק בחניה, שעשינו לבד לאחר שנשברו המרצפות שהיו שם במקור. המשטח יצא מעט נמוך משאר החניה ולכן יש שם הצטברות של מים. שאלתי היא, מה ניתן לשים מעל כדי להגביה ב2-3 ס"מ (פרט לאופציה של ריצוף מחדש). אמרו לנו שלא ניתן להוסיף עוד שכבת בטון מעל זו שעשינו. תודה
ציפי , אשקלון

בריקים

שלום :) אני לפני שלב בחירת החיפוי למטבח ומאוד הייתי רוצה לעשות קיר בריקים(לבנים) מאוחרי הגז (מעל השיש כמובן) ומאחורי הקולט אדים! הבעיה היא שאיפה שלא הייתי לא ממליצים לי לעשות את זה (אומרים שהאבן סופגת לכלוך ושמנים) מה היית ממליץ לעשות אני מאוד אוהבת את הרעיון וכן הייתי רוצה ללכת על זה......... אשמח לעזרתך :)
אלינה,

כתמים

שלום רביד, אשמח אם תוכל ליעץ לי. יש לי רצפה פרלטו ספרדי והחלתנו לבמסגרת השיפוץ ללטש אותה ולעשות פוליש קריסטל לאחר הליטוש. כשראיתי אתמול את התוצאות שחרו עיניי: הרצפה מתחת לשיכבת קריסטל מלאה בכתמים לבנים גדולים שהם החלק הפנימי יותר של האריחים. נראה כאילו במקומות מסויימים הורידו שיכבה גדולה מדי. נראה ממש נורא. האם יש מה לעשות? תודה מראש על התשובה.
שמעון,

הדבקה

שלום ניר, ברצוני להדביק אבן בזלת שנסדקה לשני חלקים שווים. המרווח בין החלקים הוא ס"מ 1. האבן משמשת סטנד לאנדרטאה, גם כן מבזלת. נאמר לי שדבק אפוקסי יתאים, האם אכן כך ובאיזה אפוקסי אאתה ממליץ להשתמש? תודה מראש שמעון.
« הקודם  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  הבא »
תיכנות: entry