ייעוץ

כתובת המשרד וחנות למוצרים: רח' השפלה 1 קרית אריה פתח תקווה
משרד: 03-6444039, 050-5274979 פקס: 03-6448234  רביד ניד: 054-4274979 

רביד ניר, בעלים ומנכ"ל "רביד עיבודים באבן בע"מ", עוסק בתחום עיבודי האבן משנת 1988.
במהלך השנים ניהלה החברה בהנהגתו מאות פרויקטים מהגדולים והמורכבים בארץ.
פרויקטים שונים ומגוונים כגון – שימור מבנים ואבן אותנטית ישנה, שיקום אבן, פרויקטים ציבוריים, מבנים עסקיים ופרטיים.

עם השנים צברנו ידע רב ורחב בכל הקשור לאבן טבעית ותעשייתית – יישום האבן (ריצוף וחיפוי) / טיפול נכון באבן טבעית ותעשייתית / שיקום ושימור האבן לאורך זמן / טיפול בנזקים באבן – ביחוד בנזקי מים / סוגי עיבודים שונים ומגוונים / עבודה עם בטון / ידע רחב ומקצועי בכל הקשור לחומרים לטיפול ושימור אבן ועוד.
כל אלה הביאו את החברה לדרגה של מומחיות בכל הקשור לתחום האבן, בכל אספקט אפשרי בו משתלבת האבן במבנה ציבורי, תעשייתי , עסקי ופרטי.

בעשור האחרון משמש רביד ניר, מקים החברה, כיועץ מומחה בתחום זה.
רביד מספק שירותי יעוץ וחוות דעת מקצועית לפרטיים / אדריכלים / חברות בנייה / משרדי שמאים / משרדי ביטוח .
כמו-כן משמש רביד יועץ מומחה ובורר מטעם בית משפט במקרים של מחלוקות העולות סביב נושא זה.

תהליך הייעוץ כולל מספר שלבים ;
בחירת האבן ←
האפשרויות רבות ומגוונות : קיימות בשוק אבנים מהארץ ומחו"ל. חשוב מאוד להתאים את סוג האבן למבנה, לאזור (אקלים ואופי), לסגנון החיים והשגרה במבנה וכמובן לסגנון וטעם אישי.
סגנון העיבוד המתאים לאבן ←
גם פה חשוב לקחת בחשבון את אופי החיים בבית, עיצוב המבנה כולו וטעם אישי של הלקוח.
קיימים סוגים רבים ומגוונים של עיבודי אבן - הברשות פחם, צריבות שונות, ליטושים לדרגות שונות, התזות חול ועוד. עם זאת, לכל אבן האופי שלה וסוג העיבוד הנכון לה.
טיפול ושימור האבן לאורך זמן ←
הדרכה מקצועית לגבי טיפול באבן בשגרת היום יום, כך שמראה הרצפה ואיכותה ישמרו לאורך שנים בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

הייעוץ ניתן ללקוחות בארץ ובחו"ל ומהווה חלק מסל השירותים והתמחות של החברה.

בעמוד זה ניתן לקרוא שאלות ותשובות נפוצות.

נשמח לקבל likeאיריס מרקי, רמת-גן

חורים באבן

לפני שנתים החלטתו לשפץ את הבית ולאחר לבטים רבים הלכנו על חיפוי אבן לריצוף רוב הבית. לארונה נתגלו חורים ברצפה באחד החדרים והם רק הולכים ומתרבים לאחר חיפוש אחרי בעלי מקצוע רבים שהזמנתי לבית כדי לברר מה יש לעשות בנידון יצאתי מבולבלת , אגב בין חלק ממהצעות שקיבלתי לקנות שטיח ולכסות את החורים וכך אני אשכח מהם. ובכן הייתי רוצה לדעת אם יש אפשרות להזמין מישהו שייתן לי יעוץ מתקבל על הדעת בתודה מראש איריס מרקי
מאיר,

חיפוי

שלום לך שאלתי היא כזו בתקווה שאולי תוכל לתת לי תשובה בניין שנבנה לאחרונה ובוצע בו חיפוי שיש במעטפת המבנה החיפוי בוצע בשיטת ההדבקה , לפי דרישת העיריה לטופס 4 נתבקשנו להביא אישור מהנדס על כך שהחיפוי בוצע לפי תקן 2378 1555 בעת ביצוע העבודות לא מונה מהנדס שיהיה אחראי על ביצוע החיפויים ומבדיקה עם חברת השיש שבציעה את העבודה נאמר שאין להם מהנדס ומעולם לא היה להם בבדיקה שערכתי התברר לי שכיום לא משתמשים בשיטה זו יותר .. אשמח לשמוע ממך אם ישנו פתרון .. מה עושים במצב כזה ? ומתי התקן יצא שלא ניתן להשתמש בשיטת ההדבקה יותר מדובר על בניין בן 9 קומות ואף מהנדס לא מוכן לקחת על עצמו את האחריות אשמח לתגובה ממך תודה
יוסי עוז,

כורכר

ברשותי אבני כורכר 20X7 בעובי 1.2 ס"מ. - רציתי לברר איזה דבק מומלץ להדביק אותם? - האם האבן/קיר צריכים הכנה מראש לפני הדבקה? - מה עובי הדבק שאני אמור למרוח? - האם מספיק למרוח על הקיר או שגם האבן צריכה מריחה? - האם כדאי לעשות רובה רגילה או מלית אחרת כך שהאבן לא תתלכלך? מודה על עזרתך יוסי
אמין סבייחי,

כתמים

שלום רב רביד.. טיפטף על הרצפה (פורצילן טורקי מבריק) נקודות מחומר של ניקוי מקלחונים והתוצאה כמובן נקודות כהות? האם ניתן לנקות את זה ואיך?
כפיר שוקרון, טבריה

סוג דבק

שלום רביד. ברצוני לחפות קיר הנמצא בקרבת תנור, על מה אתה ממליץ ובאיזה דבק ניתן להשתמש בקרבת תנור. תודה מראש כפיר.
שולמית פינק,

בריכת דגים

שלום רב, סביב בריכת דגים וצמחי מים יש ריצוף של אבן גיר טבעית אדומה. כיצד ניתן להבליט את הצבע האדום של האבן? ייעצו לי להשתמש בחומצת מלח אך אינני יודעת אם זה לא ייאכל את האבן ועלול גם להרעיל את הדגים. אשמח לקבל עצה. תודה מראש שולמית
מיכל הררי, רמת השרון

קררה

שלום רביד, במטבחינו הקורם עור וגידים הציעה המעצבת משטח קררה בתור חיפוי לחצי האי שאמור לשמש כשולחן אוכל. אנחנו מתלבטים האם לשים שם קררה כי שמענו שצריך להיזהר מלימון ומעגבניה וכו', ואנחנו זוג שאוהב לבשל ולארח ואין ספק שהמשטח לא ישאר ליופי. אם הקררה בעייתית לדעתך, מה יכול לבוא במקומה? זה צריך להיות משהו בצבעי אפור ולבן (שיתאים לעיצוב המטבח). ואם נישאר עם הקררה, מה צריך בשביל לשמור עליה, ואיך להיזהר? תודה רבה, מיכל
לאה בית דין, ירושלים

סילר

רצפנו חצר בגודל 110 מ"ר באבן צהובה. מרחנו סילר ולצערנו הרב לא ידענו שיש סוגי סילרים שונים. הקופסה הראשונה- נתנה מעט גוון של האבן ואילו הקופסה השניה- מסתבר שזה היה סילר שקוף.. שאלתי: כיצד ניתן לתקן את המעוות? אנו מעוניינים במראה הרטוב. האם ניתן למרוח שוב סילר במראה רטוב וזה יסתדר? האם צריך להוריד את הסילר שמרחנו ולמרוח שנית ואם כן- כיצד הדבר אפשרי בלי להרוס את האבן ואת צבעה? תודה.
שאול דוד,

כתמי

שלום רביד, לפני פחות משנה ישמתי סילר אקמי על שיש מאבן דרמה ב-2 שכבות. השבוע הילדים הניחו עבודה שעשו בקיטנה על השיש ונשארו סימנים. איך ניתן לנקות?
יעל,

אבן חירבה

חיפוי באבן חירבה- בית פרטי שחלקו חופה חיצוני ופנימי באבן חירבה. לאחר גמר החיפוי, מהם השלבים לסיום התהליך? האם לשתיז מים לניקוי/מברשת גסה? האם למרוח סילר ואיזה? באיזו תדירות בעתיד למרוח סילר? האם אתה ממליץ על סילר של וולך מפ"ת?
אורית מלאכי, מושב כפר הראה

בחירות אבן

שלום אני בונה בית ומעוניינת לרצף את כולו באבן (200 מ') מתלבטת בין טרוונטין לחלילה. ללא ליטוש אבן מכובסת או מוברשת על איזה מהאבנים אתה ממליץ ואיך יודעים מה טיבה של האבן כי יש פערי מחיר מאוד גדולים בחניות.
נטלי, גבעתיים

בחירות אבן

הי רביד אני מחפשת אבן בהירה לריצוף הבית. בדירה הקודמת שלי היתה מרוצפת במצפה בהיר ואהבתי מאוד. אך מכיוון שלא ניתן להשיג מצפה בהיר היום, חשבתי על אבן חברון, למיטב הבנתי יש מספר סוגים (שיוך, אינ׳סה וחלילה) קשה לי מאוד להבין מהי האבן הטובה ביותר מבינהן, כל אחד מסוחרי האבן אומר משהו אחר ואני מבולבלת וחסרת אונים...אודה לך מאוד באם תוכל לעשות לי מעט סדר בבלאגן ואשמח להמלצתך...
יובל וייס ,

בזלת

שלום רביד רצפתי את הסלון באבן בזלת. עם שטיפת הרצפה בתגלו מים בחריצים אשר נותרו לאחר שיתר האריחים התייבשו. יש לי אפשרות לבצע ליטוש ולאחריו סילר. אולם אני חושש שהליטוש יפגע במראה האבן כפי שהוא עכשיו. למה לצפות לאחר הליטוש וכיצד להנחות את המלטשים שהמראה הנוכחי של האבן לא יפגע? תודה
סיון בר,

רטיבות

שלום רב. לפני כחצי שנה עברנו לבית חדש אותו ריצפנו באבן חלילה KK. טרם המעבר ביצע לטש ליטוש וסילר. מאז מופיעים בין חיבורי האריחים כתמים משופשים בהירים ובאזור המטבח הם כהים. הלטש אמר שזה לחות שהאבן מפרישה ולהמתין עוד עד לליטוש חוזר. האם זה נכון? יש עוד מה לעשות בנושא? תודה.
רוזן פאני, מודיעין

זיהוי אבן

שלום, ברצוני לרצף את הבית באבן מסוג קרמה רויאל, אם אפשר לקבל פרטים על האבן כגון, חוזק, ספיגה , צפיפות ומה דעתך על סוג האבן תודה !
« הקודם  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  הבא »
תיכנות: entry