ייעוץ

כתובת המשרד וחנות למוצרים: רח' השפלה 1 קרית אריה פתח תקווה
משרד: 03-6444039, 050-5274979 פקס: 03-6448234  רביד ניד: 054-4274979 

רביד ניר, בעלים ומנכ"ל "רביד עיבודים באבן בע"מ", עוסק בתחום עיבודי האבן משנת 1988.
במהלך השנים ניהלה החברה בהנהגתו מאות פרויקטים מהגדולים והמורכבים בארץ.
פרויקטים שונים ומגוונים כגון – שימור מבנים ואבן אותנטית ישנה, שיקום אבן, פרויקטים ציבוריים, מבנים עסקיים ופרטיים.

עם השנים צברנו ידע רב ורחב בכל הקשור לאבן טבעית ותעשייתית – יישום האבן (ריצוף וחיפוי) / טיפול נכון באבן טבעית ותעשייתית / שיקום ושימור האבן לאורך זמן / טיפול בנזקים באבן – ביחוד בנזקי מים / סוגי עיבודים שונים ומגוונים / עבודה עם בטון / ידע רחב ומקצועי בכל הקשור לחומרים לטיפול ושימור אבן ועוד.
כל אלה הביאו את החברה לדרגה של מומחיות בכל הקשור לתחום האבן, בכל אספקט אפשרי בו משתלבת האבן במבנה ציבורי, תעשייתי , עסקי ופרטי.

בעשור האחרון משמש רביד ניר, מקים החברה, כיועץ מומחה בתחום זה.
רביד מספק שירותי יעוץ וחוות דעת מקצועית לפרטיים / אדריכלים / חברות בנייה / משרדי שמאים / משרדי ביטוח .
כמו-כן משמש רביד יועץ מומחה ובורר מטעם בית משפט במקרים של מחלוקות העולות סביב נושא זה.

תהליך הייעוץ כולל מספר שלבים ;
בחירת האבן ←
האפשרויות רבות ומגוונות : קיימות בשוק אבנים מהארץ ומחו"ל. חשוב מאוד להתאים את סוג האבן למבנה, לאזור (אקלים ואופי), לסגנון החיים והשגרה במבנה וכמובן לסגנון וטעם אישי.
סגנון העיבוד המתאים לאבן ←
גם פה חשוב לקחת בחשבון את אופי החיים בבית, עיצוב המבנה כולו וטעם אישי של הלקוח.
קיימים סוגים רבים ומגוונים של עיבודי אבן - הברשות פחם, צריבות שונות, ליטושים לדרגות שונות, התזות חול ועוד. עם זאת, לכל אבן האופי שלה וסוג העיבוד הנכון לה.
טיפול ושימור האבן לאורך זמן ←
הדרכה מקצועית לגבי טיפול באבן בשגרת היום יום, כך שמראה הרצפה ואיכותה ישמרו לאורך שנים בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

הייעוץ ניתן ללקוחות בארץ ובחו"ל ומהווה חלק מסל השירותים והתמחות של החברה.

בעמוד זה ניתן לקרוא שאלות ותשובות נפוצות.

נשמח לקבל likeיובל וייס ,

בזלת

שלום רביד רצפתי את הסלון באבן בזלת. עם שטיפת הרצפה בתגלו מים בחריצים אשר נותרו לאחר שיתר האריחים התייבשו. יש לי אפשרות לבצע ליטוש ולאחריו סילר. אולם אני חושש שהליטוש יפגע במראה האבן כפי שהוא עכשיו. למה לצפות לאחר הליטוש וכיצד להנחות את המלטשים שהמראה הנוכחי של האבן לא יפגע? תודה
סיון בר,

רטיבות

שלום רב. לפני כחצי שנה עברנו לבית חדש אותו ריצפנו באבן חלילה KK. טרם המעבר ביצע לטש ליטוש וסילר. מאז מופיעים בין חיבורי האריחים כתמים משופשים בהירים ובאזור המטבח הם כהים. הלטש אמר שזה לחות שהאבן מפרישה ולהמתין עוד עד לליטוש חוזר. האם זה נכון? יש עוד מה לעשות בנושא? תודה.
רוזן פאני, מודיעין

זיהוי אבן

שלום, ברצוני לרצף את הבית באבן מסוג קרמה רויאל, אם אפשר לקבל פרטים על האבן כגון, חוזק, ספיגה , צפיפות ומה דעתך על סוג האבן תודה !
מירב כחלון, כפר סבא

כתמים

רביד שלום, על השיש במטבחי נשפך בטעות חומר צריבה על זכוכית, ונוצר כתם לבן, שלא ניתן להסירו. מה, לדעתך, אפשר לעשות בעניין על מנת להסיר את הכתם ? אודה מאוד על תשובתך בעניין, מירב
ברדע טלי, ראשון לציון

יבוש

ריצפנו באבן גיר פורטוגלית.התברר לנו לאחר ריצוף כי האבן ספגה את המים של הטיט ונוצרו כתמים חומים על גבי האבן.הספק טען שהאבן נמצאת ברמה של 35% לחות וצריך לחכות עד שתתייבש.עבר חודש ואנחנו על 22% לחות.יש דרך לזרז את התהליך?אנחנו צריכים כבר לעבור ולטענתו לא ניתן ללטש כרגע.(האבן אומנם מבהירה עם הזמן אבל התהליך מאוד איטי.)תודה .
ישראל,

טרורטין

לא ענית לי אם חובה לאטום את החריצים באבן הטרורטין? אם כן כיצד? אני מרגיש שהחורים מתרחבים, האם זו רק הרגשתי? שאלה נוספת: כמה זמן מיום התקנת הריצוף צריך לשים סילר? תודה
צדק,

חידוש אבן

בהמשך לשאלות על ליטוש מחדש של אבן מצפה: 1. ניקוי מקומי בשטח יחסית קטן למקום שנשפך עליו חומר ניקוי- ראתי את תשובתך והמלצתך לשימוש בניר לטש לאבן. האם ניתן ללטש עם הנייר ידנית או שיש צורך ב"מכונה" כולשהיא עליה מניחים את הנייר 2. בגמר הליטוש, באיזה סוג סילר או חומר אחר כדאי להשתמש? 3. לאזורים נירחבים יותר שספגו במהלך השנים כתמים ופגעים אחרים, מה אתה ממליץ ? כיצד ללטש? הכוונה שהגימור יחזור להיות מט לא מבריק תודה
ישראל,

רובע

בהמשך לשאלה שששאלתי. רובה אתה אומר אין צורך לשים באבן טרורטין האם צריך לאטום את החריצים? כיצד? ועל איזה סילר היית ממליץ? מה אני צרך לעשות לפני שאני מורח סילר?
כהן חנן, לבון

חיפוי קירות

בוקר טוב אני מעוניין להדביק אבן על קירות חוץ עם טייח טרמי העם זה אפשרי ?
יפית, תל אביב

בחירות אבן

שלום רביד, אנו מתכננים לרצף את קומת הקרקע - כ 100מ' - באבן, ומתלבטים בין שיי גריי, דרמה ואבן שנקראת "אומברה גריי". מבחינת איכות וחוזק - האם יש הבדלים? איזו אבן מומלצת? תודה מראש וכל הכבוד על האתר.
ישראל,

ריצוף חיצוני

רביד שלום, ריצפתי את חוץ הבית באבן טרורטין ללא רובה בין אבן לאבן וללא איטום חריצים, האם עשיתי טעות ומה עליי לעשות עכשיו? תודה
עמנואל, גבעת זאב

כוחלה

שלום רב, ישלי חיפוי אבן ירושלמי וצריכים למלא את החיפי בכוחלה. אנו רוצים כוחלה שחורה. איך עושים כוטחלה כזו ? (ראיתי כוחלה שמכונת ערבי וכוחלה רגילה שמעבירים עליו ברזל ונהיה שחור) ומה עדיף ?
נעמי דה-מלאך,

ריצוף חיצוני

אל הבניין שלנו מוביל שביל כניסה מרוצף באבנים , מהסוג הישן, כשסביב כל אבן פס בטון. השביל כבר בן למעלה משלושים שנה, ולא נראה טוב. גם שברים וגם לכלוך. האם ניתן ללטש? למלא? לנקות? האם פעולה כזאת זולה בהרבה מאשר ריצוף מחדש? תודה.
יעקב, רמת השרון

איטום אבן

חלק מרצפת המקלחת עשויה מחלוקי נחל ששטח פניהם חלק. בין האבנים יש רובה. כיצד ובאיזה חומר אוטמים את המשטח? תודה
דותן כהן, ירושלים

הסרת כתמים

ליכלוך של פירות כנראה של תות שדה השאיר כתמים על האבן(ריצוף ביר זית) טרם הספקתי למרוח סילר. האם ניתן להסירם ואיך???
« הקודם  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  הבא »
תיכנות: entry