ייעוץ

כתובת המשרד וחנות למוצרים: רח' השפלה 1 קרית אריה פתח תקווה
משרד: 03-6444039, 050-5274979 פקס: 03-6448234  רביד ניד: 054-4274979 

רביד ניר, בעלים ומנכ"ל "רביד עיבודים באבן בע"מ", עוסק בתחום עיבודי האבן משנת 1988.
במהלך השנים ניהלה החברה בהנהגתו מאות פרויקטים מהגדולים והמורכבים בארץ.
פרויקטים שונים ומגוונים כגון – שימור מבנים ואבן אותנטית ישנה, שיקום אבן, פרויקטים ציבוריים, מבנים עסקיים ופרטיים.

עם השנים צברנו ידע רב ורחב בכל הקשור לאבן טבעית ותעשייתית – יישום האבן (ריצוף וחיפוי) / טיפול נכון באבן טבעית ותעשייתית / שיקום ושימור האבן לאורך זמן / טיפול בנזקים באבן – ביחוד בנזקי מים / סוגי עיבודים שונים ומגוונים / עבודה עם בטון / ידע רחב ומקצועי בכל הקשור לחומרים לטיפול ושימור אבן ועוד.
כל אלה הביאו את החברה לדרגה של מומחיות בכל הקשור לתחום האבן, בכל אספקט אפשרי בו משתלבת האבן במבנה ציבורי, תעשייתי , עסקי ופרטי.

בעשור האחרון משמש רביד ניר, מקים החברה, כיועץ מומחה בתחום זה.
רביד מספק שירותי יעוץ וחוות דעת מקצועית לפרטיים / אדריכלים / חברות בנייה / משרדי שמאים / משרדי ביטוח .
כמו-כן משמש רביד יועץ מומחה ובורר מטעם בית משפט במקרים של מחלוקות העולות סביב נושא זה.

תהליך הייעוץ כולל מספר שלבים ;
בחירת האבן ←
האפשרויות רבות ומגוונות : קיימות בשוק אבנים מהארץ ומחו"ל. חשוב מאוד להתאים את סוג האבן למבנה, לאזור (אקלים ואופי), לסגנון החיים והשגרה במבנה וכמובן לסגנון וטעם אישי.
סגנון העיבוד המתאים לאבן ←
גם פה חשוב לקחת בחשבון את אופי החיים בבית, עיצוב המבנה כולו וטעם אישי של הלקוח.
קיימים סוגים רבים ומגוונים של עיבודי אבן - הברשות פחם, צריבות שונות, ליטושים לדרגות שונות, התזות חול ועוד. עם זאת, לכל אבן האופי שלה וסוג העיבוד הנכון לה.
טיפול ושימור האבן לאורך זמן ←
הדרכה מקצועית לגבי טיפול באבן בשגרת היום יום, כך שמראה הרצפה ואיכותה ישמרו לאורך שנים בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

הייעוץ ניתן ללקוחות בארץ ובחו"ל ומהווה חלק מסל השירותים והתמחות של החברה.

בעמוד זה ניתן לקרוא שאלות ותשובות נפוצות.

ניתן לבצע הזמנת חומרים ישירות אצל שרות הלקוחות שלנו 08-6110111 שלוחה 2

אנו בחברת "רביד&מלסטון חומרים" שוקדים בימים אלה על עלייתו לאוויר של אתר חדש. האתר יכלול את כל המידע אודות חומרים ייחודיים ומקצועיים לשימוש פרטי ומקצועי בטיפול בכל סוגי הרצופים והחיפויים . חומרים הנותנים מענה לכל מצבי האבן, החל בהכנה להתקנה,התקנה, טיפול שלאחר התקנה, שיקום אבן ועוד. מוזמנים לבקר.

נשמח לקבל likeגלעד, פתח תקווה

בריקים

שלום רב, אנחנו מעוניינים לחפות את אחד הקירות בבריקים. באחת החנויות נתקלנו באבן חלילה KK שמאוד אהבנו את המראה, אך המוכר אמר שהיא משמשת בעיקר לריצוף. כמובן שאין בעיה לחתוך אותה לסלייסטים של בריקים. השאלה היא האם היא באמת מתאימה לחיפוי קיר פנימי? עוד שאלה, מה ההבדל בין KK לבין ואסטאני? תודה רבה!
שיבולת מנצור, שדה אליעזר

שי גריי

שלום רביד, ביתי מרוצף באבן שיי גריי. לאחר ליטוש וסילר ע"י איש מקצוע לפני כ 3 חדשים הריצוף נראה עמום ומלוכלך, מזכיר אתר בניה. כניסוי מרחתי על מרצפת אחת סילר מספר 4 של וולך. זה נראה טוב. קראתי בהוראות שאין למרוח אותו על סילר קיים. מה לדעתך הבעיה? האם אפשר למרוח את הסילר אותו ניסיתי?
איילת ,

תשתית

שלום רביד, אני מחדשת ריצוף במשטחים ושבילים בגינה, ואני מעוניינת באבן טרוורטין. שאלתי - מלבד מצע של בטון, הומלץ לי להדביק את האבן על קרמיקה סוג ב' כדי שיהיה הכי טוב. כמובן שזה מייקר את הריצוף. מה דעתך? האם שווה את ההשקעה? המשטחים הם שביל כניסה, רחבות קדמיות ואחוריות. תודה
יונה וייץ, ירושלים

סדקים

שלום רביד. תודה על המענה לשאלתי . בהמשך לכך האם במצב של חשש כפי שציינת מתזוזה או ניתוק במרצפות חלילה ניתן לבצע ליטוש - לאחר תיקון רובע שהתפרקה- בכדי להסיר את חריצים של סימני המכונה וסדקים.? תודה
אליזבט חמי, גדרה

מדרגות

שלום רביד, אני מתלבטת לגבי מדרגות חוץ. יש לי שביל מרוצף בטרברטין מכובס ללא רובה. האם לעשות את המדרגות גם מטרברטין אן משיש? הטרברטין אחרי שנתיים נראית אבן ישנה? (אצלי השביל חדש). יש לי מדרגות בצורת ח פתוחה כאשר יש מדרגה של 2 מ' ושל 2.25 מ.ו- 3 של 1.75 , 2 של 1.25 ו-2 של 0.9 מ'. כמה להתעקש על יחידה אחת של מדרגה שלמה של 2 מ' או לחתוך ל-2 חלקים? האם לסתום את החורים בדבק או לא? שקוף או לא? מה ההבדל בין מכובס למוברש? יש משמעות לקנט 6 או שזה יישבר? תודה מראש כי הלכתי לאיבוד.
צביקה רז, זכרון יעקב

ניקוי סילר

שלום רביד חיפיתי קיר מקלחת באבן ציפחה כהה ולאחר מספר שבועות מרחתי סילר של וולך מספר 3. מסתבר שעם מריחת הסילר, הנצחתי את שכבת האבנית שנוצרה על גבי האבן... והרי השאלה: איך אני מוריד את שכבת הסילר? ואיך אני מנקה את האבנית מבלי לפגום באבן? רוב תודות
דיתי גנור, הוד השרון

גמעין

שלום, אנחנו זקוקים לאבן ג'מעין מלוטשת בערך 10-12מ'. האם יש לך מושג היכן ניתן להשיג. אנחנו תקועים כבר חודשיים בלי ריצוף בחוץ וזקוקים נואשות לאבן. מצאנו אבן אבל לא מלוטשת.
שי ע.,

בריקים

אחרי ביצוע קיר לבנים פנימי (בריקים) ומילוי הפוגות בטיט, נשארו משקעי טיט על הברקים. כיצד ניתן להסיר? (הבריקים הם מפירוק)
יונה וייץ, ירושלים

חלילה

רביד שלום רב לפני כחודש סיימתי שיפוץ בדירתי בירושלים. הדירה רוצפה באבן חלילה מכובסת 25x25 בחלק גדול מהבלטות גיליתי סימני מכונה (שריטות משמעותיות) וסדקים (חריצים, לא ורידים) ובכמה מקומות יש גם שברים. למרות שהתשתמשנו ברובע איכותית של לקרטיט יש בה סדקים והתפוררויות, והסילר יצא לא אחיד. הייתי מאד שמחה אם תוכלו לייעץ לי מה לעשות, אני חוששת שעם הזמן המצב רק יחמיר. אשמח לקבל ייעוץ, ועוד יותר אשמח אם תוכלו לבקר בדירה לראות את המצב לאשורו תודה יונה וייץ
נעמה פרוסט,

תיקון קיסר

שלום, יש לי שיש אבן קיסר 2230, כאשר הרכיבו את הכריים עליו הוא השתפשף ונוצר כמו חור(פצע) קטן מאוד בשיש, האם יש משהו שניתן לעשות? אולי לשפשף בנייר ליטוש מים? תודה
איברהים נציראת , טייבה במשולש

שאלה

שלום רביד , אני עשיתי בבית רצפה בצפע אפור , יש לי כמה בלאטות שהם אותו דבר רק שהצבע שלהם יותר בהיר והם יותר חלקים מכל השאר , בנוסף , זה התחיל לעשות לי כתמים בצבע חום , זה נראה כמו חלודה או משהו . עדיין לא ניסיתי להסיר או לנקות כי הבית עדיין בשלבי הכנה ועדיין לא הגענו לשלב של לנקות את הרצפה , אבל זה מאוד מדאיג אותי , מה אפשר לעשות ?
מרגלית יובל רוטשילד, ת"א

ניקוי קרמיקה

אנחנו עומדים להקים חדר זכוכית על מרפסת דירת הגן שלנו. היא מרוצפת באריחי קרמיקה סבירים .לאחר לאחר פינוי העציצים הרבים וקירצוף ראשוני הסתבר שנותרו כתמים עקשניים: בעיקר עיגולי בוץ. , חלודה (מעט) ועוד כתמים כהים בלתי מזוהים. איך אתה מציע לנקות? ובתקווה שיש פתרון, האם רצוי למרוח חומר כלשהו אחרי הניקיון? תודה. נהנית מהאתר!
מאיה, קריות

ניקוי גרניט פורצלן

איזה חומר מתאים לניקוי גריט פורצלן להסרת כתמים שנוצרו ע"י ספוג פלא?
יעל בלכר, תל אביב

חומצה

יש לי שטח מרוצף באבן טבעית אפורה די חלקה במרקם ובצבע (איני יודעת את שמה). כשהותקנה לפני כשלוש וחצי ארבע שנים שמנו סילר שמן מט. עכשיו עשינו עבודות והקבלן בסיום "ניקה" את המשטח עם חומצת מלח ומים. אחרי שהלך הכל התייבש ראיתי שחלק מהאבנים הם הפכו מחוספסות וכהות (נראה כאילו שאוכלו ע"י החומצה). מה אפשר לעשות? חשבתי לשים סילר של מראה רטוב כי כשהרצפה רטובה לא רואים את זה והכל נראה אחיד (חוץ "מהדוגמאות" של האבן). רק כשזה מתיישב יש כתמים בצורת החומצה שנשפכה על הרצפה. מה אתה ממליץ לעשות?. אתה יכול להמליץ לי על חומר? האם יש הבדל לעניין זה בין פנים וחוץ כי אותה אבן יש במדרגות וגם שם הוא ניקה עם החומצה, אם כי הנזקים לא כל כך מורגשים. תודה, יעל.
מאיה, קריות

כתמים

שלום, איזה חומר ניקוי מתאים להסרת כתמים בגרניט פורצלן שנוצרו בגלל ניקוי עם ספוג פלא, הכתמים כנראה שומניים?
« הקודם  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  הבא »
תיכנות: entry