ייעוץ

כתובת המשרד וחנות למוצרים: רח' השפלה 1 קרית אריה פתח תקווה
טל: 03-6444039 פקס: 03-6448234  רביד ניד: 0544-274979  אבי נייד: 0544-443283

רביד ניר, בעלים ומנכ"ל "רביד עיבודים באבן בע"מ", עוסק בתחום עיבודי האבן משנת 1988.
במהלך השנים ניהלה החברה בהנהגתו מאות פרויקטים מהגדולים והמורכבים בארץ.
פרויקטים שונים ומגוונים כגון – שימור מבנים ואבן אותנטית ישנה, שיקום אבן, פרויקטים ציבוריים, מבנים עסקיים ופרטיים.

עם השנים צברנו ידע רב ורחב בכל הקשור לאבן טבעית ותעשייתית – יישום האבן (ריצוף וחיפוי) / טיפול נכון באבן טבעית ותעשייתית / שיקום ושימור האבן לאורך זמן / טיפול בנזקים באבן – ביחוד בנזקי מים / סוגי עיבודים שונים ומגוונים / עבודה עם בטון / ידע רחב ומקצועי בכל הקשור לחומרים לטיפול ושימור אבן ועוד.
כל אלה הביאו את החברה לדרגה של מומחיות בכל הקשור לתחום האבן, בכל אספקט אפשרי בו משתלבת האבן במבנה ציבורי, תעשייתי , עסקי ופרטי.

בעשור האחרון משמש רביד ניר, מקים החברה, כיועץ מומחה בתחום זה.
רביד מספק שירותי יעוץ וחוות דעת מקצועית לפרטיים / אדריכלים / חברות בנייה / משרדי שמאים / משרדי ביטוח .
כמו-כן משמש רביד יועץ מומחה ובורר מטעם בית משפט במקרים של מחלוקות העולות סביב נושא זה.

תהליך הייעוץ כולל מספר שלבים ;
בחירת האבן ←
האפשרויות רבות ומגוונות : קיימות בשוק אבנים מהארץ ומחו"ל. חשוב מאוד להתאים את סוג האבן למבנה, לאזור (אקלים ואופי), לסגנון החיים והשגרה במבנה וכמובן לסגנון וטעם אישי.
סגנון העיבוד המתאים לאבן ←
גם פה חשוב לקחת בחשבון את אופי החיים בבית, עיצוב המבנה כולו וטעם אישי של הלקוח.
קיימים סוגים רבים ומגוונים של עיבודי אבן - הברשות פחם, צריבות שונות, ליטושים לדרגות שונות, התזות חול ועוד. עם זאת, לכל אבן האופי שלה וסוג העיבוד הנכון לה.
טיפול ושימור האבן לאורך זמן ←
הדרכה מקצועית לגבי טיפול באבן בשגרת היום יום, כך שמראה הרצפה ואיכותה ישמרו לאורך שנים בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

הייעוץ ניתן ללקוחות בארץ ובחו"ל ומהווה חלק מסל השירותים והתמחות של החברה.

בעמוד זה ניתן לקרוא שאלות ותשובות נפוצות.

נשמח לקבל likeזאב גרשגורן, מוצקין

קיסר

יש לי בבית מדרגות משיש קיסר לבן. לאחרונה שמתי לב שאחת מהן אבדה בחלקה את הברק ונשארים עליה סמנים שחורים של דריכת נעלים. איך מחזירים לה את הברק.
אבנר, אורנית

פרלינה

אני מתלבט עם האבן פרלינה,האם הפרלינה של רוייכמן זה אבן קבטיה,אני מעוניין לרצף סלון בבית פרטי עם גימור מכובס מעונתק עם שברים בצדדים ללא ליטוש עם פוגות גדולות האם לאורך זמן היא תקבל כתמים או היא סופגת ברמה גבוהה מים או אם עדיף בכלל לקחת חלילה ווסטני עם אותו העיבוד תודה
שרה שומראי , כפר סבא

נזק לפסיפס

שלום כדי להוריד עודף חומר הדבקה על פסיפס על קיר המקלחת ,השיפוצניק השתמש בחומצת מלח ועכשיו הפסיפס אבן חסר ברק וליטוש וכמה מיאבנים שהיו מצבע כסף נראים שחור (צבע של חלק האבנים ) איך מחזירים מראה חלק לפסיפס והאם יש משהוא לעשות כדי להחזיר צבע כסף לחלק מאבנים תודה
אבירם חדידה, אשדוד

ריצוף

שלום רב, רכשתי אבן לחיפוי קיר פנימי,האבן בעובי 2 ס"מ האם נדרשת הדבקה מיוחדת חוץ מניקוי הקיר ושימוש בביג'י בונד 17 ודבק קרמיקה? האם נדרש רשת??
יעל נעים, שוהם

טיפול

רביד שלום בהמשך לתשובתך, האם המוצר שנקרא מסיר שומן ושעווה מתאים להוריד את העננות שנוצרה ולהחזיר לאבן את המראה המקורי?
אסתר טל, חיפה

גרניט פורצלן

רביד שלום, קנינו דירה חדשה מרוצפת בגרניט פורצלן מהסוג המבריק. שכנה אמרה לי אם אני רוצה להגביר את הברק להשתמש בחומר 00 חומצה. עוגמת הנפש שנגרמה לי בעקבות כך אין לתאר. שכבת הברק נעלמה והריצוף התכער. מה ניתן לעשות בכדי להחזיר את הריצוף למצבו הקודם? האם יש סיכוי לשיפור המצב? אשמח לקבל תשובות באילו חומרים ניתן להשתמש בכדי להחזיר את הברק והיופי של הריצוף. תודה אסתר
סוניה מלכה, אשדוד

גרניט פורצלן

שלום, רצפתי את הבית בגרניט פורצלן מבריק איטלקי , בהדבקה על קרמיקה , ריצוף 60/60 . לאחר כמה חודשים התחילו להיות כתמים שחורים על הריצוף , לא עשיתי רובה , אמרו לנו שיש חומר שניתן לנקות את הכתמים ואז יש לעשות רובה האם זה נכון ? אני רוצה לדעת עם איזה חומר לנקות תודה
אבי קסירר, ת"א

אסתר

מי מכיר מי יודע על אבן הנקראת אסתר או דומה ממחצבה בגליל/צפון?
ירון,

מחירי אבן

היי, רציתי לדעת איזו אבן יותר יקרה מבין אבן טרוורטין ומצפה, אני חשבתי שטרוורטין יותר יקר אבל הסוחר אמר לי שמצפה יותר יקרה מה שגרם לי קצת לחשוד, האם זה נכון?
סיגל חן, נשר

גרניט פורצלן

קניתי דירה עם אריחי גרניט פורצלן. בכמה מקומות יש כתמים שחורים יש אפשרות לנקות את הכתמים ניסיתי עם סודה לשתיה עם כלור זה לא עזר מה עושים?.
רוני,

טרורטין

האם קיימת אבן בגוונים כמו טרוונטין בז' או צהוב אך ללא חורים לריצוף פנים ? האם אפשרי לעשות מודול מאבן טרוונטין בז' מכובס לריצוף פנים ולסתום חורים עם רובה ללא פגיעה ביופי של האבן ?
עפרה, בית יצחק

טרורטין

איזה תכונות מאפיינות את הטורוורטין? (חוזק פיזי, שחיקה , גוון, טקסטורה , ספיגות, החלקה ,קיים, גמישות וכדומה) תודה רבה
יעל נעים, שוהם

בורגון

רביד שלום ריצפנו את ביתנו באבן בורגון בסגנון טוסקני מעונתק. לאחר עבודת הרובה והסילר (אקמי מט משי) הופיעו על חלק מהאריחים כמו ערפל לבן. לאחר בדיקה הבנו שיש לחות קלה במצע. פתחנו חלק מהפוגות והחלטנו לחכות לייבוש טבעי. שאלתי היא, האם אבן שנראת כרגע מעוננת/מאובקת, תחזור לגוון המקורי שלה לאחר שהמצע יתייבש? או שנגרם נזק שמחייב ליטוש מחדש סילר? תודה יעל
רמי קדר,

שאלות

שלום רב, במהלך שיפוץ פירקתי כ20 מ"ר מדרכה מאבן מצפה. ברצוני לנקותה ו"לכבסה". (טרומל) ואולי גם להברישה. היכן ניתן לבצע זאת? תודה, רמי
משה גולן, םתח תקווה

המלצות

מה אתה ממליץ לריצוף בית משןתף ברחבת הכניסה בין העמודים? נאמר לי שהאבנים של אקרשטיין כמו אקרסטון אינם דורשים מצע בטון ואילו גרניט פורצלן ואחרים כן דורשים. מה דעתך?
« הקודם  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  הבא »
yarom communications | dev by entry