ייעוץ

כתובת המשרד וחנות למוצרים: רח' השפלה 1 קרית אריה פתח תקווה
משרד: 03-6444039, 050-5274979 פקס: 03-6448234  רביד ניד: 054-4274979 

רביד ניר, בעלים ומנכ"ל "רביד עיבודים באבן בע"מ", עוסק בתחום עיבודי האבן משנת 1988.
במהלך השנים ניהלה החברה בהנהגתו מאות פרויקטים מהגדולים והמורכבים בארץ.
פרויקטים שונים ומגוונים כגון – שימור מבנים ואבן אותנטית ישנה, שיקום אבן, פרויקטים ציבוריים, מבנים עסקיים ופרטיים.

עם השנים צברנו ידע רב ורחב בכל הקשור לאבן טבעית ותעשייתית – יישום האבן (ריצוף וחיפוי) / טיפול נכון באבן טבעית ותעשייתית / שיקום ושימור האבן לאורך זמן / טיפול בנזקים באבן – ביחוד בנזקי מים / סוגי עיבודים שונים ומגוונים / עבודה עם בטון / ידע רחב ומקצועי בכל הקשור לחומרים לטיפול ושימור אבן ועוד.
כל אלה הביאו את החברה לדרגה של מומחיות בכל הקשור לתחום האבן, בכל אספקט אפשרי בו משתלבת האבן במבנה ציבורי, תעשייתי , עסקי ופרטי.

בעשור האחרון משמש רביד ניר, מקים החברה, כיועץ מומחה בתחום זה.
רביד מספק שירותי יעוץ וחוות דעת מקצועית לפרטיים / אדריכלים / חברות בנייה / משרדי שמאים / משרדי ביטוח .
כמו-כן משמש רביד יועץ מומחה ובורר מטעם בית משפט במקרים של מחלוקות העולות סביב נושא זה.

תהליך הייעוץ כולל מספר שלבים ;
בחירת האבן ←
האפשרויות רבות ומגוונות : קיימות בשוק אבנים מהארץ ומחו"ל. חשוב מאוד להתאים את סוג האבן למבנה, לאזור (אקלים ואופי), לסגנון החיים והשגרה במבנה וכמובן לסגנון וטעם אישי.
סגנון העיבוד המתאים לאבן ←
גם פה חשוב לקחת בחשבון את אופי החיים בבית, עיצוב המבנה כולו וטעם אישי של הלקוח.
קיימים סוגים רבים ומגוונים של עיבודי אבן - הברשות פחם, צריבות שונות, ליטושים לדרגות שונות, התזות חול ועוד. עם זאת, לכל אבן האופי שלה וסוג העיבוד הנכון לה.
טיפול ושימור האבן לאורך זמן ←
הדרכה מקצועית לגבי טיפול באבן בשגרת היום יום, כך שמראה הרצפה ואיכותה ישמרו לאורך שנים בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

הייעוץ ניתן ללקוחות בארץ ובחו"ל ומהווה חלק מסל השירותים והתמחות של החברה.

בעמוד זה ניתן לקרוא שאלות ותשובות נפוצות.

נשמח לקבל likeמוטי קליינמן, Hod Hasharon

בזלת

שלום, אני מתכנן לצפות קיר באריחי בזלת בגוון אפור בהיר. אני חושב על שימוש בפיסות צרות (דמוי לבנים) וחושב על פוגות מינימליות. 1. הבנתי משאלות קודמות שמילוי הפוגות עשוי לחדור לחורים (שאני אוהב...) שבאבן. איך אפשר לבצע עבודה שכזאת מבלי לפגוע באבן? 2. מה עובי החומר המינימלי שניתן למצוא? 3. איך ניתן לנסר את האבן למידה הרצוייה? מדובר על קיר קטן בגודל של 2.5 מ"ר תודה, מוטי
סמדר,

אנטי סליפ

שלום רביד, מה הריצוף המומלץ ביותר סביב בריכת שחיה פרטית? האם גרניט פורצלן R10 הוא מספק או שאם רוצים אנטי סליפ אמיתי צריך לבחור ב R12? תודה סמדר
יוסי, להבים

מצע לריצוף

רביד שלום יש לנו ריצוף חוץ עם אבן חברון סמסם ששקע בגלל כניסה של מים מה מה היישום הנכון של הנחת אבן מסוג זה ומניעת חדירה של מים לתשתית מה דרך ההנחה הנכונה של האבן : עובי המצע סוג המצע והאטימה של האבן במהלך הביצוע ולאחריו
ענת קליינמן, ירושלים

שאלות

אודה פירוט תהליך ריצוף עם אבן חלילה בפנים: עובי אבן רצוי, על איזה מצע להניח אותה, רובה וסוגו, ליטוש? סילר? כנ"ל בחוץ, ואיזה גימור מומלץ ע"מ שלא תהיה חלקה מידי (אם בכלל חלילה מומלצת בחוץ)
יאירה קנופלר,

סילר

הי רביד, שמי יאירה ורכשתי אבן חברון מינון שבכפר תבור. דברתי איתך השבוע וייעצת לי לרכוש סילר "אקמי גמר משי" כדי להעצים את צבע האבן. בהמשך לשאלתי, רציתי לדעת איפה רוכשים את הסילר הזה, מכיוון שבחנות מוצרי בנייה רגילה לא יודעים מה זה. בנוסף, רציתי לדעת אם יש אפשרות להעצים את הצבע אבל לא להבריק את הריצוף. תודה ושנה טובה.
רמי,

שלבים

שלום רביד, ברצוני לשאול לגבי אבן הדארמה. מהו השלב הנכון לישום הריצוף? לפני הצבע והשפכטל או אחרי? ברצוני לציין כי אין קבלן מפקח ואני מפקח על בעלי המקצוע. בתודה.
ניר לוי,

סילר

רצפתי את האמבטיה עם בלטה צבעונית (בסגנון עתיק) ואני מעוניין לשים סילר שיגן ויתן מראה רטוב, איזה סילר צריך? וכיצד מורחים? האם צריך לדעת כמה לשים או פשוט למלא מברשת ולמרוח?
רמי, כפר סבא

שלבים

האם ניתן לרצף ריצוף חוץ עם ריצוף מסוג בטיש אזול? בנוסף החלטנו לרצף פנים עם דארמה. מה השלב הנכון לרצף בפנים? לאחר הצבע? ומתי כדאי ללטש? אני חייב לציין שאין קבלן גמר ואני מתזמן בין בעלי המקצוע. תודה מראש.
רחל וקנין, נוה צוף

סילר

שלום רביד, אנחנו עומדים לרצף ריצוף חוץ באבן טרוונטין , על איזה סוג סילר אתה ממליץ והיכן ניתן לרכוש אותו? האם יש צורך בטיפול נוסף מעבר לסילר על מנת לשמור על המראה של האבן לאורך זמן? הבנתי שאתה ממליץ לא לשים רובה בפוגות. מה הסיבה? אסטטית או שמירה על האבן?
גלית, רמת גן

בחירה

אנחנו מתלבטים באשר לריצוף בית. חשבנו על אבן חלילה אבל יש אומרים לנו שדורשת טיפול רב, סופחת , ונוצרים בה חורים. האמנ ם? ואם אתה ממליץ יש מקום מומלץ לרכוש ? תודה
נילי סהר, מבשרת ציון

יעוץ

שלום.אנו בונים בית בגליל המערבי.חיפינו בחוץ באבן חירבה בפנים ריצפנו באבן מסוגים שונים שהספק המליץ ויש לנו חשש שעבד עלינו מבחינת הטיב והתמהיל. איננו יודעים באיזה סוגים מדובר.שאלתנו :האם אתה נותן יעוץ באתר ?כך שנוכל לטפל בריצוף באופן מיטבי מבחינת רובה וסילר?כרגע בשלב הריצוף ודי מודאגיםו.שילמנו הרבה כסף.התלהבנו והיינו נאיביים.הצילו בבקשה.!!!
טלי בר, עומר

חידוש

אני עומדת לעשות ליטוש לריצוף בביתי בגלל כתמים. הריצוף הוא גלוסקא. עם איזה סילר כדאי להשתמש והאם אחרי הסילר יש לעבור עם המכונה עם סקוטש לבן
אבי דורפמן,

שיי גריי

אני מתכוון לרצף את חנית הבית באבן שי גריי. יש לי משטח בטון כהכנה לריצוף ואני יכול להגביה מעל הבטון רק 5 ס"מ כולל האבן. מכיוון שהאבן הינה בעובי 2 ס"מ נותרו רק 3 ס"מ למילוי. האם שי גריי מתאים לנסיעת רכב מבחינת חוזק וספיגה ? איזה מילוי נדרש לחוזק האבן ? האם סילר יהווה הגנה טובה בפני נזילות שמן וסימני גלגלים ? תודה רבה
עדי רבן,

כתמים

שלום. בנינו בית חדש וריצפנו בסומסום בהיר. עוד לפני שנכנסנו לבית וניקינו שמנו לב שישנם כתמים חומים- בהירים על הרצפה. מעין טפטוף. ניסיתי לנקות את זה בעדינות, אך ללא הואיל. כנראה שאלו כתמים שנספגו ברצפה?! מה ניתן לעשות?
א\, חיפה

חיפוי

רביד שלום, בהמשך לשאלתי הקודמת, הקבלן פשט את הרגל ואנו הדיירים צריכים לפתור את הבעיה של החיפוי קיר הכל מתפורר בין האריחים. בחורף יש רטיבות קשה. מה זה קופינגים? באיזה חומר לטפל? האם יש רובה טובה שאינה משחירה, שאתה ממליץ לגרניט פורצלן מבריק ? תודה
« הקודם  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  הבא »
תיכנות: entry